• This topic is empty.
Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
  • Autor
    Dagmara
    Host

Pěkný den, měla bych dotaz. Je tu někdo, kdo má zkušenosti s EMS cvičením Body express? Já jen že jsem se dívala na jejich webovky a docela mě to zaujalo. Já mám totiž problém s tím, že ne u všeho vydržím, teda spíš u ničeho nevydržím tak dlouho, aby to přineslo výsledky. Tak se právě chci zeptat, jak to cvičení funguje a zda tu není třeba někdo, kdo má stejný problém, ale stejně u tohoto cvičení vydržel?

#38273 Reply
    EliškaMalá
    Host

Dívej, já na body express chodím. Je to skvělý cvičení, na který chodím už dlouho a pořád mě to baví. Je to atraktivní cvičení, takže tě jen tak neomrzí, což je u cvičení nejdůležitější! Jinak k těm výsledkům – musíš vytrvat a pravidelně jednou týdně chodit. Já jsem zpevnění těla pozorovala tak po 4 týdnech.

#38891 Reply
    Emilli
    Host

Prosím tě, nevíš, zda je to cvičení dobré třeba i na zpevnění těla? Jde mi hlavně o posílení zad a odstranění jejich bolesti. Je to na to ten body express dobrý?

#39443 Reply
    Rikka
    Host

Eliško, moc děkuji za tip, jako určitě to zkusím. Jen se ale ještě zeptám… Koukala jsem na stránky toho body expressu a co jsem tak vypochopila, tak se cvičí pomocí el. impulsů, ano? 

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
Odpověď na: Body express
Osobní informace: