• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #37630 Odpovědět
  Dagmara
  Host

  Pěkný den, měla bych dotaz. Je tu někdo, kdo má zkušenosti s EMS cvičením Body express? Já jen že jsem se dívala na jejich webovky a docela mě to zaujalo. Já mám totiž problém s tím, že ne u všeho vydržím, teda spíš u ničeho nevydržím tak dlouho, aby to přineslo výsledky. Tak se právě chci zeptat, jak to cvičení funguje a zda tu není třeba někdo, kdo má stejný problém, ale stejně u tohoto cvičení vydržel?

  #38273 Odpovědět
  EliškaMalá
  Host

  Dívej, já na body express chodím. Je to skvělý cvičení, na který chodím už dlouho a pořád mě to baví. Je to atraktivní cvičení, takže tě jen tak neomrzí, což je u cvičení nejdůležitější! Jinak k těm výsledkům – musíš vytrvat a pravidelně jednou týdně chodit. Já jsem zpevnění těla pozorovala tak po 4 týdnech.

  #38891 Odpovědět
  Emilli
  Host

  Prosím tě, nevíš, zda je to cvičení dobré třeba i na zpevnění těla? Jde mi hlavně o posílení zad a odstranění jejich bolesti. Je to na to ten body express dobrý?

  #39443 Odpovědět
  Rikka
  Host

  Eliško, moc děkuji za tip, jako určitě to zkusím. Jen se ale ještě zeptám… Koukala jsem na stránky toho body expressu a co jsem tak vypochopila, tak se cvičí pomocí el. impulsů, ano? 

  #61129 Odpovědět
  zdravilek
  Host

  The Last Days Of The Lacuna Cabal • Sean Dixon • 9780007268573

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
Odpověď na: Body express
Osobní informace: