Úvodní stránka Fóra Nemoci / diagnózy Prevence Bylinné produkty

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
  • Autor
    Zoja
    Host

Ahojky, chtěla bych se zeptat, zda někdo nebrete nějaké přírodní nebo bylinné přípravky njako pevenci. Myslím tím na posílení imuity a tedy jako ochrany proti nachlazení nebo tak něco. Kupujete si bylinné přípravky?

#37616 Reply
    Erika
    Host

Ahoj Zojo, ty já přesně nevíš, co myslíš, ale rozhodně říkám, že vitamíny jsou potřeba, a to hodně. Jako imunita se s nimi fakt hodně posílí a to je důležité. Jinak co se týká vitamínů, které mohu doporučit, tak jsou to ozhodně vitamíny Bion 3. Ty jsme brali už minulou zimu a hrzně nám pomohly. Neměli jsme nejmenší problém s nachlazením nebo tak. Ale to je jen moje doporučení 🙂

#38229 Reply
    Dagmara
    Host

Jako asi takhle, všechny ty vitamíny od Bion 3 jsou skvělý! My třeba teď budeme kupovat ty jejich vital. na jaro jsou vynikající. Krásně regenerují organismus a hodně teda působí proti jarní únavě 🙂

#38859 Reply
    Zoja
    Host

Jo? Ty jo, tak to oc děkuju za radu. Já je určitě zkusím. Myslím, že by mi mohly pomoct. Ty je bereš? A po jaké době užívání jsi viděla výsledky nebo pocítila zlepšení?

#43316 Reply
    Anitka
    Host

ahoj já užívám penoxal. Na podporu imunity je super. Mám oslabenou imunitu, a hodně mi pomohl. Nebývám teď tak často nemocná. mrkni na jejich stránky. https://cz.penoxal.com/e-shop/

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
Odpověď na: Bylinné produkty
Osobní informace: