Úvodní stránka Fóra Nezařazené Clip in?

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
 • Autor
  Příspěvky
 • #50404 Odpovědět
  Linduška
  Host

  Pěkný den 🙂 Potřebovala bych poradit. Chci si koupit clip in a hledám opravdu kvalitní, z pravých vlasů. Potřebuju prosím poradit, kde koupím. Jaký shop se osvědčil vám?

  #52723 Odpovědět
  Tamara
  Host

  Za mě mohu doporučit mrknout na shop https://www.clip-in-vlasy.eu/. Tam jsem clipy koupila já a jsem s nima moc spokojená. Mám je už docela dlouho a jsou pořád krásný a perfektní. Clipy jsou z pravých vlasů, což zajistí kvalitu a taky se s nimi dá perfektně manipulovat – jako s tvými vlasy 🙂

  #54389 Odpovědět
  Verunka
  Host

  Aha, vidíš, to mě nenapadlo. Ono je vlastně důležité, z čeho ty vlasy jsou a nejlepšé asi budou pravé vlasy, že? 🙂 A ty clipy z pravých vlasů se pak upravují stejně, jak moje vlasy?

  #56261 Odpovědět
  Marky
  Host

  Jasně, že ne… musíš si na to dávat pozor… Ty, které nejsou z pravých vlasů, tak prostě nejsou kvalitní no… Navíc úprava je taky na prd… Čili opravdu si dávat pozor.

  #58056 Odpovědět
  Lajka
  Host

  Hlavně… u těch clip in, co nejsou z pravých vlasů je ten problém, že nejsou kvalitní, nevydrží a hlavně je na prd ta úprava… Takže pokud clipy, tak jedině z pravých vlasů. Tento shop je na to super https://www.clip-in-vlasy.eu/.

  #58305 Odpovědět
  Karolína
  Host

  Tak to já mám výbornou zkušenost s eshopem http://www.clip-vlasy-levne.cz protože je to jediný eshop, kde se mi věnovali a pomohli mi vybrat správný odstín vlasů.

  #58456 Odpovědět
  Laura
  Host

  Mám Káji stejnou zkušenost, měla jsem problém s tím vybrat odstín, tak jsem jim na mail po domluvě poslala fotku svých vlasů a zpátky mi poslali odkaz na vlasy, které by měly odpovídat mému odstínu

  #60531 Odpovědět
  Evča
  Host

  To je super, že o tom vím. Chystám se na prodlužko v příštím roce a taky mě bude čekat výběr barvy, tak jsem ráda, že mi s tím někdo pomůže, abych se vyhla případným výměnám.

  #65994 Odpovědět
  Valinka
  Host

  Já mám clipy z http://www.clip-in-vlasy.eu/. A taky teda musím říct, že mi jejich pracovníci fakt pomohli s výběrem. Jsem za to ráda, protože jsem se taky teda bála, že koupím třeba odstín, co mi nebude sedět..

  #70034 Odpovědět
  Sabina
  Host

  Prosím tě, nemáš od nich zkušenosti s tím culíkem? Zajímá mě, jak se upevňuje a zda není vidět, že se jedná o příčesek… Děkuju.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
Odpověď na: Clip in?
Osobní informace: