Úvodní stránka Fóra Krása Clip in

• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Emma
    Host

Ahojky holky 🙂 Měla bych dotaz… Po porodu mám nějak řidší vlasy a tak mě napadlo, že bych si je zahustila clip in. Je to vhodná metoda? 🙂 Líbí se mi nabídka clip-in-vlasy.eu. Zkušenosti? 🙂

#48893 Odpovědět
    Julie
    Host

Ahojky, tak tady si clipy kupuju a jsem s spokojená moc. Úplně mě uchvátila ta metoda keratin. Nedívala ses na ni? 🙂

#50037 Odpovědět
    Emma
    Host

Zatím právě ne, ale docela by mě to zajímalo 🙂 Ty s tím keratinem zkušenost máš?

#51041 Odpovědět
    Linduška
    Host

Holky, ta metoda je senzační. Cítím se s tím perfektně, určitě ten keratin doporučím.

#52849 Odpovědět
    Tamara
    Host

A jak se s ním pracuje? 🙂

#54467 Odpovědět
    Verunka
    Host

Taky by mě ten keratin zajímal. Znám jen keratin na narovnání vlasů. Jak funguje tato metoda?

#56257 Odpovědět
    Lola
    Host

Tady se na to podívej https://www.clip-in-vlasy.eu/category/vlasy-k-prodlouzeni-keratinem/13. Čili je to na tvoje vlasy po keratinu 🙂 Aby to krásně ladilo dohromady.

#58046 Odpovědět
    Tamara
    Host

Aha, takže clipy koupit a pak s nima ke svymý kadeřníkovi? Chápu to dobře?

#85638 Odpovědět
    Radka
    Host

Chtěla bych taky prodlužko, ale váhám s výběrem vlasů :/. Nikdy jsem prodloužené vlasy neměla a nevím jestli mi budou stačit ty kanekalonové vlasy nebo mám jít rovnou do těch evropských ?

#85945 Odpovědět
    Andrea
    Host

Rozhodně bych šla do těch evropských, protože ta kvalita je tam opravdu znát. Pokud by si chtěla kanekalon, tak to bych volila spíše culík než přímo vlasy na prodloužení 😉

#86177 Odpovědět
    Daria
    Host

Mám taktéž evropské vlasy, objednávala jsem si je přes clip in hair a ta kvalita je prostě znát v poměru s těmi co jsou z kanekalonu 🙂

#87803 Odpovědět
    Sandra
    Host

Zeptám se jestli používáte něco ze speciální kosmetiky, co tady na těch eshopech mají ? Je to k něčemu nebo je to úplně jedno co si na ty prodloužené vlasy koupím ?

#88792 Odpovědět
    Daria
    Host

Používám jenom ty doporučené produkty co jsou na umělé vlasy a jde hlavně o ty spoje, které jsou na tvých vlasech, aby i ty tvoje vlasy byly vyživované apod 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
Odpověď na: Clip in
Osobní informace: