Úvodní stránka Fóra Alergie Alergie na pyl Co na sennou rýmu

• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Linda Večeřová
    Host

Prosím o info o kapkách allergodil (www.drmax.cz/allergodil-nosni-sprej-sol-1x10ml)… Jsem alergik a chystám se do přírody stanovat a hledám něco, co by mi vážně pomohlo a tohle vypadá dobře. Děkuji

#1747 Odpovědět
    Monka
    Host

Lindo, tyto kapky používám. Jsou opravdu dobré, zabírají. Klidně jeď. Já jsem silný alergik a s allergodilem to všechno zvládám, i stanování 😉

#2283 Odpovědět
    Lili
    Host

Jasně, i já allergodil beru. Jsou to super kapky, podle mě je to to nejlepší, co na trhu je. Jsem alergik co si pamatuju, zkusila jsem snad všechno, co na trhu je a tyhle kapky mi zabírají nejlíp. Jen doporočuju obejít více lékáren, cena se může lišit. A navíc taky ývají v akci a to se potom fakt vyplatí.

#5077 Odpovědět
    Kristy
    Host

Dobrý den, prosím o vysvětlení… Ty kapky jste koupili na doporučení dr? Nebo jak jste k nim došli?

#5402 Odpovědět
    Míša
    Host

Ahoj, já jsem na Alleergodil došla náhodou, když mi na dovolené došly moje. A byla jsem velmi mile překvapená, jak jsou účinné.

#35264 Odpovědět
    Danuse
    Host

Zdravím co používáte za kapky (spreje) na alergickou rýmu?

#35294 Odpovědět
    Milena
    Host

Já používám stérimar a jsem spokojená.

#35312 Odpovědět
    Lenka
    Host

Také mám dobrou zkušenost se sterimarem, používám ho jak pro našečho malého, tak i pro nás.

#61439 Odpovědět
    zdravilek
    Host

Qualitative Data Analysis: An Expanded Sourcebook by Matthew B. Miles · 9780803955400

#82253 Odpovědět
    Nina
    Host

Dostala jsem od doktorky prášky, co jsou vyloženě na alergii, ale když jsem se podívala na složení, tak něco takového odmítám užívat, tak jsem hledala na internetu a chystám se vyzkoušet doplněk z hub, tak jsem na to zvědavá, protože hodnocení mají výborné.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
Odpověď na: Co na sennou rýmu
Osobní informace: