Úvodní stránka Fóra Nezařazené Darování vajíček

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Linduška a poslední změna proběhla před 8 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #44328 Odpovědět
  Erika
  Host

  Dobrý den milé dámy 🙂 Chtěla bych se zeptat – darování vajíček. Ano x ne? Jaký na to máte názor a proč? Já třeba o darování uvažuji, osobně to považuji za krásný skutek. Navíc všechny náklady klinika kompenzuje. Tedy alespoň tak, kam bych ráda – ivf-zlin.cz. Zkušenosti s touto klinikou?

  #45279 Odpovědět
  Simča
  Host

  Ahojky 🙂 Já jsem byla darovat a po novém roce se chystám podruhé. Byla jsem na IVF klinice Zlín a byla jsem nadšení. Komplexní péče, profesionálnéí a přitom velmi lidský přístup. Určitě tuto kliniku mohu jen doporučit.

  #46113 Odpovědět
  Lenna
  Host

  Simčo, je možné, že bys napsala, jak to darování prosím probíhá? A je to bolestivý proces? A jak dlouho jsi v nemocnici?

  #48906 Odpovědět
  Rachel
  Host

  Ahojky 🙂 Hele, mrkni sem https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Tam najdeš veškeré info k darování, vč. postupu, co a jak. Oni tě pak budou informovat (zavolají ti) a domluví s tebou další postup. Čili se prakticky nemusíš o nic starat…

  #50079 Odpovědět
  Linduška
  Host

  Jak dlouho trvá ten proces darování? Někde jsem četla, že docela dlouho, že je třeba brát hormony… Je to tak?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
Odpověď na: Darování vajíček
Osobní informace: