Úvodní stránka Fóra Nezařazené Darování vajíček

• This topic has 4 odpovědi, 1 diskutujícího, and was last updated před 2 months by Linduška.
Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
  • Autor
    Erika
    Host

Dobrý den milé dámy 🙂 Chtěla bych se zeptat – darování vajíček. Ano x ne? Jaký na to máte názor a proč? Já třeba o darování uvažuji, osobně to považuji za krásný skutek. Navíc všechny náklady klinika kompenzuje. Tedy alespoň tak, kam bych ráda – ivf-zlin.cz. Zkušenosti s touto klinikou?

#45279 Reply
    Simča
    Host

Ahojky 🙂 Já jsem byla darovat a po novém roce se chystám podruhé. Byla jsem na IVF klinice Zlín a byla jsem nadšení. Komplexní péče, profesionálnéí a přitom velmi lidský přístup. Určitě tuto kliniku mohu jen doporučit.

#46113 Reply
    Lenna
    Host

Simčo, je možné, že bys napsala, jak to darování prosím probíhá? A je to bolestivý proces? A jak dlouho jsi v nemocnici?

#48906 Reply
    Rachel
    Host

Ahojky 🙂 Hele, mrkni sem https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Tam najdeš veškeré info k darování, vč. postupu, co a jak. Oni tě pak budou informovat (zavolají ti) a domluví s tebou další postup. Čili se prakticky nemusíš o nic starat…

#50079 Reply
    Linduška
    Host

Jak dlouho trvá ten proces darování? Někde jsem četla, že docela dlouho, že je třeba brát hormony… Je to tak?

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
Odpověď na: Darování vajíček
Osobní informace: