Úvodní stránka Fóra Nezařazené Darování vajíček

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Lola a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #37496 Odpovědět
  Zoja
  Host

  Holky, chci se zeptat – nebyla některá z vás darovat vajíčka? Jak to probíhá? A byly jste třeba i vícekrát? A na jaké klinice jste byly?

  #37803 Odpovědět
  Milka
  Host

  Ahoj, já jsem osobně byla darovat už 2x a docela se rozmýšlím, že bych darovat ještě do třetice. Jako podle mě je to krásná myslenka – pomoci někomu, kdo prostě sám mimi nemůže. Jinak já osobně jsem byla na IVF Klinice Zlín, kde jsem byla moc spokojená, takže jsem se tam vrátila a pokud půjdu ještě darovat, tak znova do Zlína. Jinak, jak to probíhá. Já se tam registrovala přes formulář na jejich webu a pak mi už vše vysvětlili pracovníci.

  #38978 Odpovědět
  EliškaMalá
  Host

  Maminky, mám dotaz… Ráda bych se podrobila dárování vajíček. Co si o tomto myslíte? Jaký máte názor? A byla jste některá třeba darovat?

  #51219 Odpovědět
  Lola
  Host

  Já jsem bya darovat 2x. Sama děti už mám a je to senzační, tak jsem chtěla pomoct i těm, co takové štěstí nemůžou mít 🙁 Jinak je to krásný pocit. Samotný proces je bezbolestný (taková silnější MS bolest). Byla jsem na https://www.ivf-zlin.cz/ a jedině doporučuju.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
Odpověď na: Darování vajíček
Osobní informace: