Úvodní stránka Fóra Detoxikace Detoxikace

• Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Míša a poslední změna proběhla před 1 týdnem a 1 dnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Amálka
    Host

Dobrý den, dotaz… Jak detoxikujete organismus? Já jsem toho zkusila fakt hodně a jako nic moc mi nepomohlo 🙁 Třeba máte vy nějaký osvědčený tip. Díky moc.

#44111 Odpovědět
    Radunka
    Host

Já si to myslím taky. Třeba teď se na detox zrovna chystám, a to protože ho chci sama a rozhodně nebudu čekat do jara.

#44160 Odpovědět
    Johana
    Host

Ahoj, já jsem se nedřív trápila různýma detoxama v podobě hladovění, pak v podobě pití nejrůznějších šťáv, nebo třeba i podobě nejrůznější doplňků jako zelený ječmen a podobně… ale nikdy jsem nepocítila účinek, který jsem od detoxikace očekávala. Nakonec jsem si koupila český produkt simplebiotix a až díky němu jsem se opravdu cítila skvěle. Takže ten doporučuju jál.

#61264 Odpovědět
    zdravilek
    Host

Maneuvers: The International Politics of Militarizing Women’s Lives : Cynthia Enloe : 9780520220713

#62967 Odpovědět
    Míša
    Host

Jestli můžu doporučit, tak výborným způsobem detoxikace těla jsou i koupele 🙂 mám vyzkoušené tady ty přípravky a jsou super http://www.rpshop.cz/rosen-spa

#63348 Odpovědět
    Johana
    Host

Mají ty koupele nějaký účinek mimo ten regenerační ?

#65232 Odpovědět
    Míša
    Host

Těch účinků je tam Johano mnohem víc než jen ten regenerační. Má vliv na pokožku, nervovou soustavu, detoxikaci celého organismu atd a to jsou opravdu jen střípky z toho na co všechno mají ty koupele vliv.

#67300 Odpovědět
    Johana
    Host

Máš od té rosenpharmy vyzkoušené ještě něco s čím jsi spokojená a víš, že to pomáhá ?

#68690 Odpovědět
    Míša
    Host

Ještě mají perfektní kolageny. Mamce jsem 2 roky zpět koupila tady tento a užívá jej dodnes http://www.rpshop.cz/kolagen-ha. Řekla bych, že nejvíc je to teda znát na vlasech a její pleti. Má ji krásně vypnutou a nemá už ani tak výraznou vrásku na čele, která dřív byla poměrně dost vidět, to jsme se shodly i podle fotek, když jsme je porovnávaly

#70467 Odpovědět
    Johana
    Host

Jak dlouho je potřeba ten kolagen brát ? Je ten efekt pak trvalý nebo se musí brát neustále ?

#75081 Odpovědět
    Míša
    Host

Všechny tady ty doplňky by se měly brát déle jak půl roku, aby měly vůbec nějaký efekt a bylo to poznat.

#75184 Odpovědět
    Liliana
    Host

Narazila jsem na tinkturu která je určená na detox, ale se značkou altaherba nemám žádnou zkušenost. Nemáte od nich nějaký doplněk stravy ?

#79053 Odpovědět
    Míša
    Host

Mají přírodní a bylinkové přípravky, velmi šetrné a hodně jsem si ty jejich věci oblíbila u dětí, takže mám doma zásobu a zatím se pokaždé něco hodilo 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
Odpověď na: Detoxikace
Osobní informace: