Úvodní stránka Fóra Nemoci / diagnózy Doplňky stravy

• This topic is empty.
Prohlížíte 10 příspěvků - 1 z 10 (celkem z 10)
  • Autor
    Míša
    Host

Mohla bych poprosit o doporučení nějakého doplňku stravy, který je určený na vag. mykózy ?

#5842 Reply
    Lenka
    Host

Lepší jsou na toto probiotika :). Pharma agency má dobrá probiotika.

#34811 Reply
    Katka
    Host

Potřebovala bych doporučení něčeho na podporu imunity? Už se nám ochlazuje,tak chci předejít nachlazení a trochu podpořit svou imunitu.

#34842 Reply
    Simona
    Host

Já mám dobré zkušenosti s Bion3 imunity,bereme ho s manželem. Obsahuje vitaminy,minerály a navíc ti podpoří i imunitní systém 🙂

#34892 Reply
    Sabina
    Host

Já beru ten bion3 vital mám docela náročnou práci,tak jsem bývala dost unavená.

#35119 Reply
    Jana
    Host

Ahoj co by jste mi doporučili na bolest kolen, mámu začali už trápit kolena a já nevím co jí koupit. Zatím nemám s ničím zkušenost. Díky

#35168 Reply
    Jana
    Host

Ahoj,já jsem hodně spokojená s alavisem. Beru ho vždycky od léta , protože víc běhám a pak s následujícím ochlazením na podzim se mi problémy horší. Objednávám ho přímo na alavis.cz , ten tripleblend, dávkování si vypočítáš podle své váhy a doporučuju míchat s nějakým sladkým nápojem 🙂 chutově žádná sláva

#37952 Reply
    Hana
    Host

S bionem3 mam take velmi dobre zkusenosti. Mohu doporucit.

#38657 Reply
    Monika
    Host

Zdravím, já používám vitámíny pravaja, jsou výborné vytamíny na podporu energie. A nejlepší je to, že jsou vyrobeny jen z přírodních surovin.

#39812 Reply
    Markéta
    Host

Dobrý den, poradíte mě co berete za vitamíny? Je jich tolik a budu ráda za vaše rady a tipy co jste braly děkuji.

Prohlížíte 10 příspěvků - 1 z 10 (celkem z 10)
Odpověď na: Doplňky stravy
Osobní informace: