Úvodní stránka Fóra Sex, antikoncepce, vztahy Erotická hračka

• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Naty
    Host

Ahoj . Chtěla bych koupit přítelovi nějakej napaditej erotickej dárek. Aby to oživilo naš vztah. Jen nevim přesně co koupit a kde. Tak když poradíte budu moc rada .

#42426 Odpovědět
    Renatka
    Host

Já slyšela od kamaradky že si koupila s přítelem erotické doplnky a pomůcky na tech strankach http://www.e-kondomy.cz. Byla moc spokojena,tak sem se na ty stranky dívala a maji opravdu výběr. Tak možná taky něco objednam.

#42593 Odpovědět
    Venda
    Host

Ahooj, já posledně kupovala dárek na e-kondomy.cz a veliká spokojenost. Příště objednám zase tam.

#42733 Odpovědět
    Naty
    Host

Děkuji moc za tip. Objednala sem na e-kondomy.cz a sem moc spokojená. Příště objednám zase tam.

#54122 Odpovědět
    Silva
    Host

Ahoj a co takhle nějaký erotický zážitek, třeba nějakou takovouhle párovou masáž. Ale záleží jak to máte spolu ve vztahu. Ale určitě je to takový druh spestření a zajímavá zkušenost a zážitek ale asi to není úplně pro každého. Já jsem byla na takové masáží jednou sice ne v tomhle salonu, ale to jenom tip v Praze je takových salonu spousty stačí jen zapatrat na internetu.

#55920 Odpovědět
    Irča
    Host

To je fajn

#67044 Odpovědět
    Peter
    Host

Jednou jsem dostal pro někoho velmi divný dárek od přítelkyně – erotické masáže, byl jsem velmi spokojen s veškerou a velmi ho doporučuji ostatním. Myslím, že je to zajímavější než erotické hračky.

#84200 Odpovědět
    Gabča
    Host

Povedlo se ti něco vybrat ? Mám dobrou zkušenost s e-kondomy, protože tam mají jednak velký výběr hraček, ale taky je expedují rychle, což mně osobně přišlo několikrát vhod.

#84377 Odpovědět
    Naty
    Host

jasně povedlo 🙂 prvně byl zaskočený a nevěděl co říct 😀 ale jak ji vyzkoušel, tak byl nadšený

#119872 Odpovědět
    Julka22
    Host

Ahojky, já dostala k vánocům woucher na erotickou párovou masáž a můžu říct, že jsem neměla takový potěšení hodně dlouho. Často si romantiku zpestříme nějakou hračkou, oblečkem nebo jen tak mrknem na P… ale tohle byla úplně jiná liga. Od Vánoc jsme byli ještě jednou na podobné, mají totiž velký výběr různých masáží, ale poprvé to bylo lepší.
    https://erotic-massage-praha.com/pro-pary/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
Odpověď na: Erotická hračka
Osobní informace: