Úvodní stránka Fóra Sex, antikoncepce, vztahy Erotická hračka

• Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel zdravilek a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Naty
    Host

Ahoj . Chtěla bych koupit přítelovi nějakej napaditej erotickej dárek. Aby to oživilo naš vztah. Jen nevim přesně co koupit a kde. Tak když poradíte budu moc rada .

#42426 Odpovědět
    Renatka
    Host

Já slyšela od kamaradky že si koupila s přítelem erotické doplnky a pomůcky na tech strankach http://www.e-kondomy.cz. Byla moc spokojena,tak sem se na ty stranky dívala a maji opravdu výběr. Tak možná taky něco objednam.

#42593 Odpovědět
    Venda
    Host

Ahooj, já posledně kupovala dárek na e-kondomy.cz a veliká spokojenost. Příště objednám zase tam.

#42733 Odpovědět
    Naty
    Host

Děkuji moc za tip. Objednala sem na e-kondomy.cz a sem moc spokojená. Příště objednám zase tam.

#54122 Odpovědět
    Silva
    Host

Ahoj a co takhle nějaký erotický zážitek, třeba nějakou takovouhle párovou masáž. Ale záleží jak to máte spolu ve vztahu. Ale určitě je to takový druh spestření a zajímavá zkušenost a zážitek ale asi to není úplně pro každého. Já jsem byla na takové masáží jednou sice ne v tomhle salonu, ale to jenom tip v Praze je takových salonu spousty stačí jen zapatrat na internetu.

#55920 Odpovědět
    Irča
    Host

To je fajn

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
Odpověď na: Erotická hračka
Osobní informace: