• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
 • Autor
  Příspěvky
 • #40200 Odpovědět
  Rikka
  Host

  Pěkný den přeji 🙂 Dcera bude mít dva roky. Ráda bych ji koupila nějakou obrázkovou knížku, ze která ale něco bude mít. Líbí se něco takového https://www.presco.cz/velka-knizka-praha-pro-male-vypravece/. Prodejce ale uvádí věk od 3 let. Tak teď jsem trochu na vážkách… Koupit pro dvouletou?

  #40703 Odpovědět
  Erika
  Host

  Ano, ta leporela jsou výborným tipem! Pro prťata jsou to skvělé první knížky. Sama je kupuju a vím, že dětem se líbí moc!

  #41315 Odpovědět
  Veronika
  Host

  Je to tak. My jsme z nich nadšeni. Jako první Ella a Max leporelo jsme dostali od babi a musím říct, že měla fakt šťastnou ruku při výběru. Teď jen dokupujeme další.

  #42151 Odpovědět
  Zlatka
  Host

  A jaké leporelo doma máte? Já jsemjá jsem koukala na nabídku Ella a Max a oni jich mají celou řadu. Klidně bych je koupila všechny, jak se mi líbí. Ale říkala jsem si, že napřed vysonduju, co se uchytilo jinde.

  #44165 Odpovědět
  Johana
  Host

  My jsme koupili tu obrázkovou školičku od Ella a Max, konrétně Jedeme na výlet a malá je nadšená. Ta knížka je senzační. Děti učí barvičky, čísla, zvířátka. Navíc má otevírací okénka, takže děti baví si ji prohlížet.

  #44869 Odpovědět
  Julka
  Host

  Ahojky 🙂 byla bys prosím tak hodná a hodila jsem info o té školičce? Nebo ještě lépe – odkaz? Byla bych ti vděčná. Děkuji moc.

  #45993 Odpovědět
  Mikka
  Host

  Jasně, to není problém. My jsme koupili tu farmu https://www.ellamax.cz/jedeme-na-farmu-obrazkova-skolicka-pro-nejmensi/ a musím říct, že má úspěch. I sama teda soudím, že tahle knížečka se vyvedla. Je pro děti perfektní.

  #50052 Odpovědět
  Linduška
  Host

  Na tom eshopu EllaMax mají docela široký výběr 🙂 Chtěla bych se ale zeptat, zda jste tam koupili i ty samolepkové knihy? Jak jsou s nimi děti spokojené? Víte co, zrovna hledám něco, co nás doma zabaví.

  #51085 Odpovědět
  Majakovka
  Host

  Ahoj, dceři jsem koupila tento sešit https://www.ellamax.cz/emma-pariz-mesto-plne-samolepek/ a je nadšená a já teda taky. Jako je to opravdu nápadité, dcera se u toho zabaví a vydrží. Doporučuju.

  #52649 Odpovědět
  Tamara
  Host

  Je, ten je super. Vydrží u něj? Zabaví se jím?

  #54479 Odpovědět
  Verunka
  Host

  Jj, zabaví. Teď jsem mu ale koupila i leporela s magnetkama a to ho teda nadchlo. Mrkni na ten shop Ella a Max, mají jich v nabídce docela dost. Děti dotváří příběhy magnetkama.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
Odpověď na: Kniha
Osobní informace: