Úvodní stránka Fóra Nezařazené Knihy pro děti

• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Emili
    Host

Holky, znáte e-shop ELLAMAX? Potřebuju poradit knížku pro 3leťáka. Nejlépe nějaké pohádky. Nebo něco, co děti v tomto věku zaujme… Jakou knížku byste doporučily? Díky moc 🙂

#71958 Odpovědět
    Alena
    Host

Pěkný den 🙂 Nekoupila jste na tom eshopu ELLAMAX i ty samolepkové knihy? Já docela uvažuju, že bych je dceři vzala, ale nevím, zda dceru zaujmou. Jaké máte zkušenosti vy? Líbí se mi ty šaty pro Emmu.

#71995 Odpovědět
    Svaťka
    Host

Mě se tam líbí moc ty samolepkové sešity. Koupila jsem synovi https://www.ellamax.cz/jaro-leto-podzim-zima-kniha-samolepek-a-hadanek/ a super. Zabaví se u něj, což mám radost. Doporučuju.

#72028 Odpovědět
    zdravilek
    Host

The Rise of Scientific Philosophy by Hans Reichenbach – 9780520010550

#74356 Odpovědět
    Rafaela
    Host

A co třeba samolepkové knihy? Nad nimi jsi neuvažovala? Na eshopu ELLAMAX jich mají fakt hodně. Hlavně super výběr. U nás teď hodně frčí zvířátka, takže jedeme farmu. Ale mají i jiná témata 🙂

#74447 Odpovědět
    Mikky
    Host

Jojo, na eshopu ELLAMAX nakupuju moc ráda. Mají moc hezkou nabídku. Koukala ses pro ty prťata na samolepkové knížky? Super, máme doma pár a děcka u nich vydrží.

#74449 Odpovědět
    Luisa
    Host

Ty na tom eshopu ELLAMAX mají moc pěknou nabídku těch samolepkových knih. My teď kupujeme hlavně zvířátka.

#78409 Odpovědět
    Majka
    Host

Jojo, koukala. Zrovna teď jsem tam koupila tuto https://www.ellamax.cz/jaro-leto-podzim-zima-kniha-samolepek-a-hadanek/. Díky Zmatlíkové. Máme ji doma moc rádi, tak jsem byla šťastná, že jsem na ni narazila.

#78549 Odpovědět
    Karol
    Host

A dětem se ty samolepky líbí?

#81535 Odpovědět
    Ella
    Host

Jsem moc ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila a rovnou si dovolím požádat o radu… Já bych potřebovala zabavit 4letou hočičku 🙂 Nevím, zda kniha bude to pravé, ale třeba ano… Dovedete poradit? Nebo co ty samolepkové knihy, ty jsou vhodné pro tento věk?

#81536 Odpovědět
    Milka
    Host

No, to si piš 🙂 Moc se jim líbí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
Odpověď na: Knihy pro děti
Osobní informace: