Úvodní stránka Fóra Krása Kosmetika Kosmetika – Praha

• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Lenka
    Host

Kam v Praze na kosmetiku ?

#3027 Odpovědět
    Soňa
    Host

V Praze je přece spousta salónů . Zkuste projít nějaké diskuze 🙂

#3963 Odpovědět
    Gabča
    Host

Já můžu doporučit Amaryllis centrum :). Mají moc příjemný a šikovný personál. Chodím sem vždycky moc ráda.

#3994 Odpovědět
    Míša
    Host

A nemáte vyzkoušené i nějaké ošetření na celulitidu ?

#32474 Odpovědět
    Marketka
    Host

Ahoj jednoznačně můžu doporučit Salius ti jsou pravděpodobně jedni z nejlepších. Já i většina kámošek docházíme k nim do ordinace. Mají velmi moderní a hezké vybavení, navíc mají také stomatologii hned v jedné budově 🙂

#38656 Odpovědět
    Simona
    Host

Zdravím, byly jste opravdu spokojené v tom amarylliscentru? Já právě chci jít na opreraci očních víček a tak si čtu hodně recenzí. Spíš mě ale zajímá jaké máte zkušenosti?

#38911 Odpovědět
    Kristýna
    Host

Zdravím Simčo, já jsem tam byla asi před 3 měsíci. Byla jsem tam tedy byla s vráskami, ale s jejich prací jsem byla velice spokojená určitě tam zajdi. Za mě ti toto centrum můžu doporučit.

#53912 Odpovědět
    Silva
    Host

Ahoj tak v Praze je spousty salonu kam zajít a asi těžko soudit který je nejlepší já chodím třeba sem na obočí a zase jinam ke kadeřnici ale ta nemá žádné stránky ona je to spíš kámoška a stříha doma. A má to jako spíš koníček než hlavní práci. Stačí zapatrat na Googlu a salonu je minimálně 300 v Praze 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
Odpověď na: Kosmetika – Praha
Osobní informace: