Úvodní stránka Fóra Nezařazené Krásné vlasy

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 21)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5848 Odpovědět
  Nina
  Host

  Dobrý den 🙂 Jdu si pro radu 🙂 Co se vám osvedcilo na ponicene vlasy? Myslím tím lámavé a padající?

  #33511 Odpovědět
  Soňa
  Host

  Dřív jsem používala ty klasické drogérkové, ale hodně mi pomohl přechod na bio kosmetiku. Neobsahují takovou chemii, jako ty klasické.

  #33790 Odpovědět
  Nina
  Host

  A jakou značku si konkrétně kupuješ jestli bych se mohla zeptat ?

  #37079 Odpovědět
  Soňa
  Host

  Kupuju si přímo tady ten heřmánkový, nemám totiž ráda ty silně parfemované šampony http://www.alpik.cz/urtekram-sampon-hermankovy-250ml-bio/

  #37539 Odpovědět
  Nina
  Host

  Děkuju za tip, hežmánkový zase není to pravé ořechové pro mě, ale dívala jsem se, že těch značek a vůní mají dost a je z čeho vybírat, takže určitě něco vyzkouším

  #39416 Odpovědět
  Terka
  Host

  Holky pradíte mi? Opravdu nevím co s vlasy, opravdu nerostou jsou řidké, budu ráda za nějaké tipy, jak na problémy s vlasy. Děkuju za rady.

  #39953 Odpovědět
  Dorinka
  Host

  Holky, vyzkoušeli jste stránku vlasy-k-prodlouzeni.cz? Jsou jejich clipy opravdu dělané z pravých vlasů? Chtěla bych si je právě prodloužit a slyšela jsem o této stránce a tak mě zajímá zda máte zkušenosti děkuji.

  #40133 Odpovědět
  Zoja
  Host

  Clip in vlasy kupuju a jsem nadšená. Mám je práve z clipinhair.cz. Podle mě mají nejlepší výběr. Jinak se ještě koukám, co nabízejí dál a docela mě zaujaly ty křídy na vlasy, máte některá zkušenost? https://www.clipinhair.cz/494-barevne-kridy-na-vlasy-super-hit.html Díky moc za info.

  #40867 Odpovědět
  Martina
  Host

  Holky, je tu některá, co nosí clip in vlasy? A pokud ano, jak jste s nimi spokojené? A kde je kupujete? Budu ráda když mě poradíte.

  #41203 Odpovědět
  Kristýna
  Host

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenosti s prodlužováním vlasů? Já bych chtěla dlouhé, ale mám nekvalitní vlasy, tak mě zajimá jestli je to dobrý nápad

  #41619 Odpovědět
  Janička
  Host

  Holky, já jsem tu jejich stránku zkusila vlasy-k-prodlouzeni.cz. Já jsem si tam objednávala clipy na ples a aplikace byla jednoduchá. Cena i dodání bylo rychlé fakticky super.

  #42030 Odpovědět
  Lída
  Host

  Holky, vyzkoušejte stránku na prodloužení vlasů https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Je super stránka a jejich clipy jsou dělaný z pravých vlasů opravdu zkuste. 🙂

  #42276 Odpovědět
  Zlatka
  Host

  Ahoj maminy, tak nějak jsem si řekla, že je čas o sebe začít pečovat. Nejvíc mě trápí vlasy, ty mi zaberou nejvíc času. Docela se mi vlní, tak jsem uvažovala o keratinu. Co myslíte, je to dobrý nápad?

  #42870 Odpovědět
  Petra
  Host

  Holky, já slyšela o stránce https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/, je to dobrá stránka? Poradí mě?

  #43159 Odpovědět
  Zlatka
  Host

  A neuvažovali jsi třeba nad řešením třeba v podobě clip in? Já osobně clip in nosím (od clip-in-vlasy.eu) a jsem nadšená tímto řešením.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 21)
Odpověď na: Krásné vlasy
Osobní informace: