Úvodní stránka Fóra Dětské nemoci Nachlazení

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 18)
 • Autor
  Příspěvky
 • #37588 Odpovědět
  Zoja
  Host

  Ahoj všem… mám dotaz spíše na rodiče. Zajímalo by mě, jak řešíte období zimy. My jsme byli snad třikrát na ATB. Už je ale nechci a děsí mě, že by děti zase byly emocné. Napadlo mě třeba nějaká bylinná procedura? Třeba nějaký sirup… Je něco takového, co by pomohlo nejen při nachlazení, ale i jako prevence?

  #37615 Odpovědět
  Milka
  Host

  Ahoj, no já ti úplně rozumím… Dívej, jako co se týká dětí i nás, tak to všechno prostě řešíme vitamíny. Jasně, kupujeme v zimě víc ovoce, ale to nestačí na to, aby se pořádně posílila imunita, takže ještě kupujeme vitamíny, no. Dětem dáváme ty pro děti a my s manželem bereme vitamíny Bion 3 imunity http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity. Ty se nám osvědčily už minulou zimu, takže je bereme zase.

  #38178 Odpovědět
  Hana
  Host

  Ten bion je opravdu kvalitni a opravdu s nim mam dobre zkusenosti. 🙂 Pro dospele nejlepsi vitaminy

  #38234 Odpovědět
  Milka
  Host

  Jj, je to tak. Jak říkám no, my je bereme už druhým rokem. Ale taky jsme je začalai brát na doporučení v lékárně, protože když jsme si šli vybrat vytamíny, tak jsme z toho množství byli docela zmatení. Ale dali jsme na doporučení a jsme rádi, protože ten Bion 3 krásně funguje a imunita je neprůstřelná.

  #38860 Odpovědět
  Emilli
  Host

  Holky, ten Bion 3 je skvělý. Já s ním mám zkušenosti jen ale přes zimu na posílení imunity. Není tu některá, co bere ten Bion 3 Vital na tu regeneraci organismu a jarní únavu? Jarní únava je totž něco, s čím fakt bojuju. Díky moc.

  #44008 Odpovědět
  Miluška
  Host

  Doporučuji Bion3 Imunity. Na únavu a podporu imunity je nejlepší. Nasadím si ho vždycky, když mám stresík v práci a náročné období a nemůžu si ho vynachválit.

  #44275 Odpovědět
  Michala
  Host

  Syn býval taky hodně nemocný a kdokoliv se kolem něj prošel nemocný, tak to okamžitě měl taky. Za poslední rok je to ale mnohem, mnohem lepší. Nikdy jsem si nemyslela, že konečně narazím na něco, co mu pomůže a imunitu fakt posilní.

  #49628 Odpovědět
  Ilona
  Host

  Měly tady ty doplňky nějaký efekt ? Zajímalo by mě jestli to opravdu funguje, protože bych taky ráda nějakým způsobem podpořila imunitu, abych nebyla tak náchylná na chřipajzny.

  #49771 Odpovědět
  Jana
  Host

  Určitě tady ty doplňky mají efekt, ale je potřeba je pečlivě vybírat a dívat se na složení.

  #50159 Odpovědět
  Janka
  Host

  Co zkusit betulu ? Akorát to jsou doplňky, které je potřeba užívat dlouhodobě, aby to mělo ten správný efekt.

  #50364 Odpovědět
  Ilona
  Host

  Když já tady na ty přírodní doplňky moc nejsem, nikdy jsem nic podobného nezkoušela a nejsem si jistá jestli to má fakt nějaký efekt.

  #51092 Odpovědět
  Janka
  Host

  To je možná chyba a nebylo by od věci něco vyzkoušet. Já jsem teda spokojená s tou betulou, navíc vzhledem ke složení, kdy obsahuje to kozí kolostrum, tak je jasné, že účinky mít bude protože právě kolostrum obsahuje nevíc vitamínů a potřebných látek pro tělo.

  #51762 Odpovědět
  Ilona
  Host

  Schválně jsem si ji zadala do vyhledávače a jsem překvapená kolik lidí tu betulu užívá a hlavně maminky s dětmi, takže jsem se nakonec rozhodla ji objednat.

  #52788 Odpovědět
  Lenka
  Host

  Ani se nedivím. Taky užíváme tady to kolostrum a dávám ho i naší dvouleté cácorce na doporučení kvůli slabé imunitě.

  #56544 Odpovědět
  Lauris
  Host

  Dívala jsem se na ty jejich stránky a nemůžu tam nikde najít od jakého věku je to pro děti vhodné ? http://www.betula.cz Je to tam někde nebo od kdy jste ji začaly dětem dávat vy ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 18)
Odpověď na: Nachlazení
Osobní informace: