Úvodní stránka Fóra Dětské nemoci Nachlazení

Prohlížíte 14 příspěvků - 1 z 14 (celkem z 14)
  • Autor
    Zoja
    Host

Ahoj všem… mám dotaz spíše na rodiče. Zajímalo by mě, jak řešíte období zimy. My jsme byli snad třikrát na ATB. Už je ale nechci a děsí mě, že by děti zase byly emocné. Napadlo mě třeba nějaká bylinná procedura? Třeba nějaký sirup… Je něco takového, co by pomohlo nejen při nachlazení, ale i jako prevence?

#37615 Reply
    Milka
    Host

Ahoj, no já ti úplně rozumím… Dívej, jako co se týká dětí i nás, tak to všechno prostě řešíme vitamíny. Jasně, kupujeme v zimě víc ovoce, ale to nestačí na to, aby se pořádně posílila imunita, takže ještě kupujeme vitamíny, no. Dětem dáváme ty pro děti a my s manželem bereme vitamíny Bion 3 imunity http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity. Ty se nám osvědčily už minulou zimu, takže je bereme zase.

#38178 Reply
    Hana
    Host

Ten bion je opravdu kvalitni a opravdu s nim mam dobre zkusenosti. 🙂 Pro dospele nejlepsi vitaminy

#38234 Reply
    Milka
    Host

Jj, je to tak. Jak říkám no, my je bereme už druhým rokem. Ale taky jsme je začalai brát na doporučení v lékárně, protože když jsme si šli vybrat vytamíny, tak jsme z toho množství byli docela zmatení. Ale dali jsme na doporučení a jsme rádi, protože ten Bion 3 krásně funguje a imunita je neprůstřelná.

#38860 Reply
    Emilli
    Host

Holky, ten Bion 3 je skvělý. Já s ním mám zkušenosti jen ale přes zimu na posílení imunity. Není tu některá, co bere ten Bion 3 Vital na tu regeneraci organismu a jarní únavu? Jarní únava je totž něco, s čím fakt bojuju. Díky moc.

#44008 Reply
    Miluška
    Host

Doporučuji Bion3 Imunity. Na únavu a podporu imunity je nejlepší. Nasadím si ho vždycky, když mám stresík v práci a náročné období a nemůžu si ho vynachválit.

#44275 Reply
    Michala
    Host

Syn býval taky hodně nemocný a kdokoliv se kolem něj prošel nemocný, tak to okamžitě měl taky. Za poslední rok je to ale mnohem, mnohem lepší. Nikdy jsem si nemyslela, že konečně narazím na něco, co mu pomůže a imunitu fakt posilní.

#49628 Reply
    Ilona
    Host

Měly tady ty doplňky nějaký efekt ? Zajímalo by mě jestli to opravdu funguje, protože bych taky ráda nějakým způsobem podpořila imunitu, abych nebyla tak náchylná na chřipajzny.

#49771 Reply
    Jana
    Host

Určitě tady ty doplňky mají efekt, ale je potřeba je pečlivě vybírat a dívat se na složení.

#50159 Reply
    Janka
    Host

Co zkusit betulu ? Akorát to jsou doplňky, které je potřeba užívat dlouhodobě, aby to mělo ten správný efekt.

#50364 Reply
    Ilona
    Host

Když já tady na ty přírodní doplňky moc nejsem, nikdy jsem nic podobného nezkoušela a nejsem si jistá jestli to má fakt nějaký efekt.

#51092 Reply
    Janka
    Host

To je možná chyba a nebylo by od věci něco vyzkoušet. Já jsem teda spokojená s tou betulou, navíc vzhledem ke složení, kdy obsahuje to kozí kolostrum, tak je jasné, že účinky mít bude protože právě kolostrum obsahuje nevíc vitamínů a potřebných látek pro tělo.

#51762 Reply
    Ilona
    Host

Schválně jsem si ji zadala do vyhledávače a jsem překvapená kolik lidí tu betulu užívá a hlavně maminky s dětmi, takže jsem se nakonec rozhodla ji objednat.

#52788 Reply
    Lenka
    Host

Ani se nedivím. Taky užíváme tady to kolostrum a dávám ho i naší dvouleté cácorce na doporučení kvůli slabé imunitě.

Prohlížíte 14 příspěvků - 1 z 14 (celkem z 14)
Odpověď na: Nachlazení
Osobní informace: