• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #76501 Odpovědět
  Míša
  Host

  Zdravím všechny nespavce, potřeboval bych poradit, protože bych svůj problém rád nějak řešil a napadlo mě cbd. Jaký na to máte názor ? Myslíte, že by mi to mohlo pomoct ?

  #76681 Odpovědět
  Majka
  Host

  Já musím zaťukat, že co užívám cbd kapky, tak usínám a spím mnohem lépe. Byla jsem vůči tomu skeptická, ale jsem ráda, že jsem se na to nechala přemluvit. Zjišťovala jsem si o tom víc a konkrétně ta značka, od které kapky mám se tomu dlouhodobě věnuje. Provádí výzkumy a češi v tomto patří mezi špičku, takže chci vyzkoušet i ty jejich mastičky, protože věřím, že mi taky pomůžou a ekzém se mi po nich zlepší.

  #76970 Odpovědět
  Karol
  Host

  Taky se připojím akorát já mám problémy se spánkem potom, co jsem onemocněla covidem, takže jde zhruba o půlroční záležitost, tak nevím zda počkat jestli to odezní nebo to řešit ?

  #77230 Odpovědět
  Majka
  Host

  No podle toho, co se aktuálně píše a vyplouvá na povrch, tak tady ty problémy bývají dlouhodobé. Možná by nebylo od věci brát i to cbg kvůli imunitě. Podívej se na CannaCare mají tam jak kapky, tak kapsle a další produkty.

  #78547 Odpovědět
  Karol
  Host

  Akorát teda nevím jak silné ty kapky teda vzít na tu nespavost. Jakou s tím máš zkušenost ? A ty cbg kapky ?

  #78580 Odpovědět
  Majka
  Host

  Na tu nespavost bych vzala tady ty nejsilnější http://www.cannacare.cz/cc-drops-s-cbd-21-2/ a ty cbg kapky bych vzala buď 9% nebo 15% tam není třeba brát nejsilněší když jde o prevenci a nejsou určené na žádný konkrétní problém.

  #81189 Odpovědět
  Gabča
  Host

  narazila jsem ještě na značku Carun, tak budu zkoušet ten jejich olej a uvidím jak na tom se spaním budu, protože mě to trápí čím dál víc a nejsem schopna normálně fungovat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
Odpověď na: Nespavost
Osobní informace: