Úvodní stránka Fóra Nezařazené Ostropestřec

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #78174 Odpovědět
  Luisa
  Host

  Ahoooj 🙂 Prosím o rady… Doktorka mi doporučilaže bych si měla koupit ostropestřec. Hledám, hledám, jako ano, nacházím, ale asi bych byla ráda za osobní doporučení. Díky moc.

  #78419 Odpovědět
  Majka
  Host

  Copak? Máš nějaké problémy s játry? Já, když jsem měla problém, tak jsem užívala tento nápoj https://www.beautybio.cz/prirodni-stavy/ekomedica-ostropestrec-mariansky-stava/ a pomohl mi. Tak ho zkus.

  #83885 Odpovědět
  Luisa
  Host

  Prosím tě, ja se to užívá? Ředí se ta šťáva?

  #92789 Odpovědět
  Karla
  Host

  Ahoj, já na podporu funkce jater užívám tohle https://www.houbicky.eu/outkovka-pestra-coriolus-versicolor-120-kapsli/. A je to senzační. Užívání snadné a pohodlné. Mě teda vyhovuje moc. Doporučuju.

  #106458 Odpovědět
  Vanda
  Host

  Ahojky, hele holky, co probiotika? Kupujete, užíváte? A preventivně nebo jen při obtížáš nebo při ATB? Jaká a kde kupujete? Já bych je chtěla brát preventivně, nejak se necítím komfortně, tak bych je ráda zařadila. Díky moc.

  #110210 Odpovědět
  Anka
  Host

  Ahoj, na to trávení jsem si koupila tento probiobox https://www.bio-kult.cz/produkt/traveni a musím říct, že prostě paráda. Konečně něco, co mi fakt pomohlo. Takže tohle doporučuju.

  #113881 Odpovědět
  Emili
  Host

  Jojo, ten bio-kult je super. Já tam taky nakupuju. Hlavně vitamíny pro celou rodinu tam beru, protože oni mají v nabídce lipozomální vitamíny, a ty mi vyhovují.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
Odpověď na: Ostropestřec
Osobní informace: