Úvodní stránka Fóra Nezařazené Poporodní kalhotky

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
 • Autor
  Příspěvky
 • #81361 Odpovědět
  Eliška
  Host

  Jakou zkušenost máte s poporodními kalhotkami, které jsou na více nošení ? Opravdu je možné je po vyprání nosit opakovaně ? Nerozpadají se ?

  #81511 Odpovědět
  Aneta
  Host

  Asi záleží na tom, jaké si koupíš. Já měla tady tyhle a s těma jsem byla moc spokojená https://www.babymum.cz/poporodni-kalhotky-2/

  #81579 Odpovědět
  Eliška
  Host

  Taky jsem už někde dostala tip tady na tyto, co jsou pratelné, takže vezmu nejspíš ty :). Navíc tady ten eshop vypadá dobře, mají pěkné košilky, ty taky teda budu potřebovat.

  #83610 Odpovědět
  Aneta
  Host

  Já ty jejich košilky měla a mají je kvalitní. Držely pořád pěkně tvar, neroztáhly se a svůj účel splnily 🙂 nosím je teda i teď, protože vypadají pořád dobře :). Celkově má babymum kvalitní věci a vychytávky. Třeba tu plně vybavenou tašku do porodnice si viděla ?

  #83905 Odpovědět
  Leona
  Host

  jestli toho nemáte ještě moc pokoupeného, tak doporučuju jít tady do té vybavené tašky https://www.babymum.cz/taska-pres-rameno-2/

  #92751 Odpovědět
  Vilma
  Host

  Ahoj, když jsme u toho porodu… Máte zkušenosti s poporodní inkontinencí? Ptám se kvůli pomůckám… Já jsem se dívala na tuto značku https://www.care4you.cz/. Docela se mi zamlouvá. Máte s ní zkušenosti?

  #96232 Odpovědět
  Karin
  Host

  Já se s tím teda po porodu potýkám a není to teda nic příjemnýho 🙁 No, na tyto pomůcky jsem dostala taky doporučení, ale byla bych ráda za info na konrétní pomůcky…

  #99510 Odpovědět
  Klára
  Host

  Ahoj holky, je tu maminka, co po porodu bojovala s inkontinencí? Jak se vám podařilo se jí zbavit? A jaké pomůcky jste si kupovaly?

  #100445 Odpovědět
  Erika
  Host

  No, bojuju, bojuju… pomáhají cviky. Jinak pomůcky. Zkoušela jsem jich hodně, ale nejvíc se mi osvědčily ty od https://www.care4you.cz/. Doporučuju.

  #104941 Odpovědět
  Alice
  Host

  Kde je kupuješ? Mají je normálně v drogerce?

  #107527 Odpovědět
  Illa
  Host

  Já si je třeba objednávám přímo na jejich webu. To je pohodlné a vím, že najdu vše, co hledám.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
Odpověď na: Poporodní kalhotky
Osobní informace: