Úvodní stránka Fóra Operace porod císař

Prohlížíte 13 příspěvků - 1 z 13 (celkem z 13)
  • Autor
    Katka
    Host

Dobrý den chci se zeptat, čeká mě porod císařem a docela se bojím,přeci jen je to operace. Jak je to pak s bolestí a hojením jizvy? Díky

#37948 Reply
    vagalonka
    Host

Ahoj nevím sice jestli už to není pozdě, ale já jsem měla při císaři pumpu, která mi přímo do rány vpouštěla analgetika a hodně mi to od bolesti pomohlo 🙂

#38016 Reply
    Lenka
    Host

Vegalonko mohu se zeptat to si platíš sama nebo jak?

#38104 Reply
    vegalonka
    Host

Ano platíš si to sama, je to na recept se kterým zajdeš do lékárny a tam ti to objednají a pošlou přímo do nemocnice. Stojí to 4000,-!

#38179 Reply
    Lenka
    Host

Vegalonko děkuji zeptám se na to svého doktora 🙂

#38662 Reply
    Markéta
    Host

Dobrý den, slyšela jsem o té pumpě proti bolesti. Tak bych se chtěla zeptat kde ji koupím a kolik stojí?

#39233 Reply
    Erika
    Host

Koupíš ji v lékárně,ale je na recept, takže prvně musíš za svým lékařem. Až budeš mít recept, tak ti lékárna pumpu objedná rovnou do nemocnice. A stojí 4000,-

#39298 Reply
    Pavla
    Host

Holky, opravdu ta pumpa pomáhá máte zkušenosti? Mám strach z bolesti opravdu budu ráda za vaše zkušenosti děkuji.

#39356 Reply
    Sandra
    Host

Já jsem tedy měla možnost tu pumpu, také využít u císaře a musím říct jen samé pozitiva, ta investice za to rozhodně stála :-))) Takže za mě top!

#39392 Reply
    Jitka
    Host

Zdravím, kde seženu tu pumpičku s analgetikem. Mě čeká císař a mám velký strach z bolesti a já slyšela že opravdu necítíte bolest po porodu. Poraď te mě děkuji.

#39999 Reply
    Dorinka
    Host

Zdravím, já po porodu použila takovou pumpičku s analgetikem proti bolesti. Po cisaři mě ji doktor zavedl do řezu a po dobu 3 dnů jsem žádnou bolest necítila, takže sem za to vděčná. A nevadí to ani při kojení.

#40594 Reply
    Kačula
    Host

Zdravím holky, kde se dá ta pumpička sehnat a kolik stojí? Slyšela jsem o ní jen dobré věci, že opravdu pomáhá proti bolesti tak děkuji za radu.

#40833 Reply
    Nina
    Host

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat… hrozí mi porod CŘ a já se docela bojím. Moc bych tu chtěla být pro díte už od prvních okamžiků, ale mám strach, že pooperační bolest mi to nedovolí… Jak jste to prožívaly vy?

Prohlížíte 13 příspěvků - 1 z 13 (celkem z 13)
Odpověď na: porod císař
Osobní informace: