Úvodní stránka Fóra Nezařazené Přírodní barvy na vlasy

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #123935 Odpovědět
  Marcela
  Host

  Ahoj všem, prosím o radu. Hledám šetrné barvy na vlasy. Koukala jsem se na možnosti a zaujaly mě barvy od https://www.khadi.cz/. Máte s nimi prosím zkušenost? Děkuji moc.

  #129455 Odpovědět
  Ella
  Host

  Ahoj, přírodní barvy od khadi.cz/ jsou super. Já je používám dlouhodobě a musím říct, že jsem nadšená. Vlasy neničí, naopak. Jo a taky mají v nabídce vlasovou kosmetiku a tu teda doporučuju. Je super. Šetrná a používání je na vlasech perfektně vidět.

  #136203 Odpovědět
  Jenny
  Host

  Hele, a když jsou ty barvy přírodní, má to nějaký vliv na to, jak chytají? Třeba jak barví světlý odstín na tmavší přírodní barvu?

  #144358 Odpovědět
  Edita
  Host

  Já jsem si koupila tuto barvu https://www.khadi.cz/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-ciste-indigo a musím říct, že jsem neměla naprosto žádný problém. Naopak. Ty barvy se chovají naprosto stejně, na co jsi zvyklá, je jsou prostě šetrné, a to je jejich plus, obrovksy plus.

  #150690 Odpovědět
  Sabina
  Host

  Ahoj všem 🙂 Holky, na khadi jsem se dívala a krom přírodních barev na vlasy tam mají v nabídce taky vlasovou kosmetiku. Používáte? Jak jste spokojeny?

  #165621 Odpovědět
  Johanna
  Host

  Ahoj, ano ano, já teda ano. Musím říct, že je to nejlepší vlasová péče, co jsem kdy měla. Olejíček na podporu růstu vlasů je senzační.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
Odpověď na: Přírodní barvy na vlasy
Osobní informace: