Úvodní stránka Fóra Zdravotní potíže Šupinatění pokožky

• Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Amanda a poslední změna proběhla před 1 rokem a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Kristýna
    Host

Pěkný den, poradil by mi z čeho by se mi mohla začít šupinatět pokožka ve vlasech ? Lupy jsem sem tam měla, ale tohle mi přijde, že to už snad hraničí s ekzémem. Zkoušela jsem nizoral, ale po něm nepozoruji žádné zlepšení.

#34898 Odpovědět
    Míša
    Host

Mně třeba nizoral pomohl ,ale jenom na chvilku a po určité době to začalo znovu než jsem se nechala vyšetřit u trichologa, který mi řekl z čeho to mám. Takže určitě se obrať na odborníka, protože se ti pokožka neloupe jenom tak a něco za tím bude :/

#35717 Odpovědět
    Kristýna
    Host

Aha, tak o tom jsem nikdy neslyšela. Máš s nějakým konkrétním zkušenost ? Sice nevím odkud jsi, ale pokud je to odborník tak bych si za ním klidně přijela aby mi pomohl.

#35752 Odpovědět
    Míša
    Host

Ano mají centrum v Brně a v Praze, můžu ti tady nechat odkaz http://www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni

#36897 Odpovědět
    Amanda
    Host

Prosím tě, jak to vyšetření probíhá? A to ti zjistí příčinu? A co následná léčba, ta pak taky probíhá tam?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
Odpověď na: Šupinatění pokožky
Osobní informace: