• This topic is empty.
Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #40166 Reply
  Zoja
  Host

  Ahojky 🙂 Ráda bych se optala na to zda někdo plánoval svatbu v zahraničí, a to konkrétně s yachtwedding.cz? Byla bych ráda za všechny Vaše postřehy. Díky moc.

  #40693 Reply
  Rikka
  Host

  Ahoj Zojo, osobně ti teda můžu říct, že lepší agenturu sis zvolit nemohla. Sama jsem s nimi plánovala svatbu. Brali jsme se na Mauriciu a byla to neskutečná nádhera. Exotika, ale i romantika. Jen my a nejbližší rodina. Krásný žážitek, krásná dovolená a to vše díky yachtwedding.cz, kteří nám tu nádheru připravili.

  #41290 Reply
  Erika
  Host

  Já jsem nad Mauriciem taky přemýšlela. Jako já jsem docela organizačně schopná, čili bych v klidu zařídila nějakou cestu, ubytko, ale tuším, že tím bych skončila. Jsem ráda za doporučení yachtwedding.cz. No a na místě je to pak jak? Čeká na tebe od nich někdo nebo někdo od nich letí s tebou?

  #42139 Reply
  Zlatka
  Host

  Holky, mě osobně láká Mauricius… Jak moc je to nákladné? A vy, co jste měly svatbu v zahraničí, kdo všechno vás doprovázel?

  #43040 Reply
  Zlatka
  Host

  Ahoj, yachtwedding je nejlepší agentura! Jsou to profíci. Pokud se chceš do toho pustit, tak rozhodně oslov je 🙂

  #44322 Reply
  Johana
  Host

  Ahojky, my jsme s yachtwedding svatbu plánovali a bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsme udělali. Jednak bychom nikdy takovou svatbu v zahraničí sami nikdy nezorganizovali a jednak by nebyla na takové úrovni, na které byla. Opravdu doporučuju. Nezapomenutelný a neopakovatelný zážitek.

  #45341 Reply
  Simča
  Host

  A jakou destinaci jste zvolili?

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
Odpověď na: Svatba
Osobní informace: