Unikátní metoda řízené a kontrolované detoxikace organismu podle MUDr. Josefa Jonáše

Český lékař MUDr. Josef Jonáš je významným odborníkem uznávaným po celé Evropě. Přírodní medicínou se zabývá již více než 30 let a je autorem nové vědní disciplíny – originální a celosvětově ojedinělé metody řízené a kontrolované detoxikace organismu (CIC), která se označuje také jako praktická detoxikace. Širokou veřejnost ve svých knihách srozumitelným způsobem seznamuje s filozofickými základy a teorií řízené detoxikace. Jeho metoda zaznamenala obrovské úspěchy při léčení zdravotních problémů.  

Lidský organismus a jeho obranné mechanismy

Lidský organismus je vybaven přirozenými obrannými mechanismy, a díky tomu se úspěšně zbavuje toxinů. Na tyto procesy nepříznivě působí toxické emoce (blokovaný emocionální konflikt, citová deprivace, stres atd.). V důsledku toho dochází k hromadění toxinů v tkáni a ke vzniku fyzických nebo psychických problémů.  K obnovení samočisticí schopnosti organismu se osvědčil preparát Joalis.

Pokud jde o volné infekce, tam doktor Jonáš souhlasí s klasickou západní medicínou a v akutních případech lze použít i antibiotika. Pokud jde o infekční ložiska, klasická medicína o jejich existenci sice ví, ale nedokáže je spolehlivě diagnostikovat a z organismu odstraňovat. Právě v diagnostice a odstraňování infekčních ložisek spočívá velký přínos a genialita celé metody MUDr. Josefa Jonáše.

Co je to detoxikace organismu?

Detoxikace organismu jednoduše řečeno znamená vnitřní očistu. Nejen zvenku, ale i zevnitř musíme organismus očistit od škodlivých nánosů a toxinů, které mohou přispět k různým zdravotním potížím.

V rámci detoxikační medicíny toxiny rozlišujeme na:

  • anorganické (léky, průmyslová chemie, těžké kovy, konzervační látky a potravinářská chemie, zbytky po antibiotikách a očkovacích vakcín, pesticidy, insekticidy, radioaktivita)
  • mikrobiální  (mikroorganizmy …)
  • metabolické (zplodiny látkové přeměny)
  • emocionální  (strach, úzkost, deprese).

Základní principy metody řízené a kontrolované detoxikace

  • zbavit tělo toxinů
  • propojení s tradiční čínskou medicínou

Lidský organismus je schopen si poradit s 90% všech nemocí, pokud správně funguje jeho imunitní systém.

Proč řízená detoxikace?

Řízenou detoxikací se nazývá proto, že se řídí principy tradiční čínské medicíny a klienti užívají preparáty v řízeném sledu, podle vstupního pohovoru s terapeutem, který využívá čínský pentagram. Čínský pentagram nám objasňuje vztahy mezi jednotlivými orgány a také určuje, které jsou řídící a které řízené.

V jednom preparátu se nacházejí desítky až stovky informací zaměřených na jednu konkrétní skupinu, např. na různé mikroorganismy – viry, bakterie, plísně, těžké kovy, radioaktivní látky, geopatogenní zátěže apod. Informace jsou přidávány do různých nosičů.

Proč kontrolovaná detoxikace?

Kontrolovaná detoxikace – měření zátěže v lidském organismu pomocí tzv. diagnostického měření. Měří se i vliv preparátů a jejich účinek na danou zátěž. K měření se používá přístroj dr. Volla.  

Princip působení detoxikačních přípravků Joalis na toxiny

  • přímo za pomocí bylinných přípravků z řady Help
  • nepřímo pomocí imunitního systému
0.0
Sending
Uživatelské hodnocení: 5 (1 hlas)

Reply